Siłomierz Młot

Siłomierz typu młot to urządzenie rozrywkowe dedykowane fanom mocnych doznań. Automat mierzy siłę uderzenia specjalnym, gumowym młotem w wystający kapelusz. Zaraz po uderzeniu wyświetlacz wskazuje wynik pomiaru. Dzięki temu niezwykle łatwe jest stworzenie emocjonujących i zarazem integrujących zawodów.

Urządzenie może być instalowane zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i w plenerze bez zadaszenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dane techniczne – Siłomierz młot:

Długość: 1,0 m
Szerokość: 0,7 m
Wysokość: 2,0 m
Waga: 150 kg
Pobór mocy: 0,3kW / 230V

Siłomierz młot – dla kogo?

Każdy wie, jak uderzać i bawić się za pomocą siłomierza młota. Sprawia to, że przy jednej maszynie mogą bawić się wszyscy goście, niezależnie od płci i grupy wiekowej. To stosunkowo prosta rozrywka, na którą łatwo się skusić. Wystarczą dwie osoby próbujące swoich sił we wzajemnym współzawodnictwie, by za chwilę do wyzwania chcieli stanąć kolejni śmiałkowie.

Wynajem siłomierza młota to doskonały pomysł na podkręcenie emocji na imprezach takich jak eventy firmowe, wesela, bankiety, sylwestry, wieczory kawalerskie i panieńskie. Warto w pobliżu maszyny ustawić także inne atrakcje, takie jak dart, pinball lub refleksomierz. Stworzysz w ten sposób strefę rozrywki, którą na długo zapamiętają Twoi goście.

Siłomierz młot wynajem – cena

Cena wynajmu siłomierza młota zależy od czasu trwania imprezy oraz liczby wszystkich atrakcji, które wybierzesz z naszej oferty. Zadzwoń lub napisz. Sporządzimy dla Ciebie kosztorys i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące sposobu realizacji usługi. Doradzimy przy okazji, które z prezentowanych rozwiązań najlepiej będą pasowały do charakteru Twojego eventu.

Skontaktuj się z nami, a ustalimy wszystkie niezbędne zasady współpracy.

Siłomierz młot – oferta atrakcjehotelowe.pl

Siłomierz młot to tylko jedna z atrakcji składających się na naszą ofertę. Możesz wybierać także spośród wielu innych rozwiązań, takich jak pinball, automaty do gier, cymbergaje, kasyno lub dart. Zapewniamy najwyższą jakość serwisu, maszyn i rozrywki dostarczanej gościom. Zajmujemy się kompleksową obsługą eventów, a oferowane przez nas maszyny sprawdzą się na każdej imprezie.

Współpracujemy zarówno z firmami i instytucjami, jak i osobami prywatnymi. Zapraszamy do kontaktu.

Sprawdź inne opcje!

Nasi partnerzy