Cymbergaj – Air Hockey

Cymbergaj to popularne urządzenie cieszące się sporym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci jak i dorosłych. Zachęca do zręcznościowej rywalizacji i organizowania zawodów.

Zawodnicy ustawiają się po przeciwnych stronach pola gry i za pomocą specjalnych odbijaków starają wbić poruszający się krążek do bramki przeciwnika.

Jak w piłce nożnej, wygrywa ten, kto zdobędzie większą ilość bramek w określonym czasie. Zasady gry w zasadzie nie wymagają tłumaczenia. Sprawia to, że do zabawy można zaprosić dosłownie każdego.

Cymbergaj wyrabia refleks i sprawdza koordynację ręka-oko. Jest gwarancją sportowej rozrywki. Możesz z niego korzystać zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Oferujemy możliwość zamówienia namiotów pod którymi ustawimy urządzenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dane techniczne – Cymbergaj:

Długość: 2,0 m
Szerokość: 1,07 m
Wysokość: 0,9 m
Ilość graczy: 2 os.
Pobór mocy: 0,3kW / 230V

Cymbergaj – dla kogo?

Zarobkowy cymbergaj to doskonały pomysł na atrakcję dla gości dowolnego lokalu i imprezy. Sprawdzą się podczas wesel, wieczorów kawalerskich i panieńskich oraz urodzin. Warto udostępnić je gościom imprezy sylwestrowej, imienin, rocznic, urodzin i eventów firmowych.

Obok stołu do piłkarzyków dobrym pomysłem jest także postawienie innych maszyn, takich jak refleksomierze i flippery. Stworzysz w ten sposób strefę rozrywki, która na długo zostanie zapamiętana przez Twoich gości.

Cymbergaj wynajem – cena

Cena wynajmu cymbergaja zależy od czasu trwania planowanej imprezy oraz liczby wszystkich maszyn, które wybierzesz z naszej oferty. Zadzwoń lub napisz, a odpowiemy na wszystkie pytania i sporządzimy dla Ciebie kosztorys. Doradzimy przy okazji, które z atrakcji najlepiej będą pasowały do charakteru Twojego eventu. Skontaktuj się z nami, a ustalimy wszystkie niezbędne zasady współpracy.

Cymbergaj – oferta atrakcjehotelowe.pl

Oferujemy wynajem atrakcji eventowych na terenie całej Polski. Skontaktuj się z nami niezależnie od tego, czy jesteś z Poznania, Warszawy czy Wrocławia. Gwarantujemy najwyższą jakość dostarczanych maszyn i świadczonego serwisu. Zadbamy o niezapomnianą zabawę na planowanym przez Ciebie evencie.

Prezentowane maszyny możesz wynająć na dowolny okres. Istnieje możliwość korzystania z nich zarówno w pomieszczeniach, jak i na imprezach w plenerze. Zapraszamy do kontaktu zarówno firmy, jak i osoby indywidualne.

Sprawdź inne opcje!

Nasi partnerzy