Automaty do gier ARCADE z Grami Retro

Proponujemy wynajem gier retro i stworzenie własnej oryginalnej strefy arcade z grami retro, składającej się z kilku lub kilkunastu automatów, takich jak Flippery, Automaty Arcade Retro Games, Reflesomierze, Siłomierze, Piłkarzyki stołowe XXL, Darty, Cymbergaje i inne.

Zapoznaj się z naszą ofertą. Z pewnością znajdziesz tutaj maszyny, które spodobają się gościom przygotowywanej przez Ciebie imprezy.

Dane techniczne – AUTOMAT ARCADE z Grami Retro:

Długość: 60 cm
Szerokość: 60 cm
Wysokość: 175 cm
Waga: 75 kg
Zasilanie: 60W 230V

Gry arcade – co to jest?

Automaty z grami arcade to maszyny umożliwiające rywalizację jednej lub więcej osobom. Często spotyka się je w klubach, barach, restauracjach i kinach.

Gry arcade często charakteryzują się prostszą grafiką i interakcją w porównaniu do gier konsolowych czy PC, ale za to są bardziej zręcznościowe i dynamiczne. Automaty te były popularne w latach 80 i 90 XX wieku, ale nadal stanowią atrakcję wielu miejsc publicznych.

Wynajem maszyn do gier arcade to prosta droga do podbicia serc miłośników klimatu retro.

Wynajem automatów gier – dla kogo?

Automaty ARCADE z grami retro to propozycja rozrywki dla osób w każdym wieku, mogą z nich korzystać zarówno dzieci i dorośli.

Automaty Arcade świetnie sprawdzają się na wszelkiego rodzaju imprezach integracyjnych, spotkaniach biznesowych, bankietach, piknikach firmowych i festynach. Stanowią doskonałą atrakcję podczas akcji promocyjnych, imprez wizerunkowych a także przyciągają zainteresowanych na stoiska targowe. Jednym słowem można je zamontować praktycznie w każdym miejscu gdzie pożądana jest oryginalna i interesująca atrakcja.


Oferowane automaty na wynajem z grami retro zajmują minimalną przestrzeń 60cm x 60cm i wysokość 175cm. Dodatkowym atutem jest ich minimalny pobór mocy 60W / 230V – patrz dane techniczne automatów retro.

Nasze arcady mają zainstalowane ponad 3000 najlepszych gier z okresu lat 70-90tych.

Można w nich znaleźć najlepsze tytuły gier takie jak PAC-MAN, STREAT FIGHTER, MORTAL KOMBAT, BATTLE CITY (TANK), SUPER MARIO BROS, DONKY KONG, OUTRUN a także gry z superbohaterami tj. Batman, Spider Man, Superman, X-Men, Avengers oraz strzelanki, sportowe, zręcznościowe, logiczne i wiele innych znanych gier retro.

Automaty do gier z lat 80 – cena

Na cenę wynajmu automatów do gier wideo z lat 80 ma wpływ szereg czynników, takich jak liczba wypożyczonych maszyn oraz czas, na jaki zostaną one udostępnione gościom.

Skontaktuj się z nami. Doradzimy Ci, które z oferowanych przez nas atrakcji najlepiej sprawdzą się na planowanym evencie. Sporządzimy także wycenę i ustalimy warunki współpracy. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania – wystarczy, że do nas zadzwonisz lub napiszesz.

Automaty do gier arcade – oferta atrakcjehotelowe.pl

Nasze atrakcje na imprezy firmowe sprawdzą się w każdym miejscu. Zajmujemy się kompleksową obsługą eventów, dbając o najlepszą zabawę dla Twoich gości. Współpracujemy z osobami prywatnymi i firmami. Prezentowane przez naszą wypożyczalnię maszyny możesz wynająć na dowolny okres, w każdej lokalizacji w Polsce. Atrakcje mogą być wykorzystywane zarówno w pomieszczeniach, jak i na imprezach w plenerze.

Zapraszamy do kontaktu. Powiedz, czego potrzebujesz, a my zatroszczymy się o kompleksową realizację zamówienia.

Sprawdź inne opcje!

Nasi partnerzy