Automat ARCADE z Grami Retro

Wynajem automatów z grami retro!

Automaty ARCADE z grami retro to propozycja rozrywki dla osób w każdym wieku, mogą z nich korzystać zarówno dzieci i dorośli.

AUTOMAT ARCADE z kultowymi grami retro.
Nasze automaty ARCADE mają zainstalowane ponad 3000 najlepszych gier z okresu lat 70-90tych.

Można w nich znaleźć najlepsze tytuły gier takie jak PAC-MAN, STREAT FIGHTER, MORTAL KOMBAT, BATTLE CITY (TANK), SUPER MARIO BROS, DONKY KONG, OUTRUN a także gry z superbohaterami, strzelanki, sportowe, zręcznościowe, logiczne i wiele innych znanych gier retro.

Gdzie można wykorzystać AUTOMATY ARCADE RETRO GAMES?
Automaty Arcade świetnie sprawdzają się na wszelkiego rodzaju imprezach integracyjnych, spotkaniach biznesowych, bankietach, piknikach firmowych i festynach. Stanowią doskonałą atrakcję podczas akcji promocyjnych, imprez wizerunkowych a także przyciągają zainteresowanych na stoiska targowe. Jednym słowem można je zamontować praktycznie w każdym miejscu gdzie pożądana jest oryginalna i interesująca atrakcja.

Czy automaty z grami retro zajmują dużo miejsca?
Oferowane automaty na wynajem z grami retro zajmują minimalną przestrzeń 60cm x 60cm i wysokość 175cm. Dodatkowym atutem jest ich minimalny pobór mocy 60W / 230V – patrz dane techniczne automatów retro.

Ponadczasowe gry retro na wynajem!
Proponujemy wynajem gier retro i stworzenie własnej oryginalnej strefy arcade z grami retro, składającej się z kilku lub kilkunastu automatów tj. Flippery, Automaty Arcade Retro Games, Reflesomierze, Siłomierze, Piłkarzyki stołowe XXL, Darty, Cymbergaje i inne.

 
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych automatów z grami retro na wynajem, zapraszamy do kontaktu!

 

Dane techniczne – AUTOMAT ARCADE z Grami Retro:

Długość: 60 cm
Szerokość: 60 cm
Wysokość: 175 cm
Waga: 75 kg
Zasilanie: 60W 230V

Formularz zamówienia do pobrania

Sprawdź inne opcje!

Nasi partnerzy