Siłomierz Kopacz

Siłomierz kopacz to atrakcja dedykowana fanom mocnych, piłkarskich doznań. Automat mierzy siłę uderzenia w specjalną piłkę. Zaraz po uderzeniu wyświetlacz wskazuje wynik pomiaru. Dzięki temu niezwykle łatwe jest stworzenie emocjonujących i zarazem integrujących zawodów dla wszystkich fanów piłki nożnej. Siłomierz świetnie pasuje do zestawu złożonego także z piłkarzyków, zwłaszcza w wersji XXL.

Urządzenie może być instalowane zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i w plenerze bez zadaszenia. Udostępniamy ja także w trybie Free Play, dzięki czemu goście nie muszą wrzucać żetonów i monet. Wymagana powierzchnia do instalacji i zabawy to zaledwie 3m x 3m. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Siłomierz kopacz wynajem – dla kogo?

Siłomierz kopacz to maszyna, przy której mogą bawić się wszyscy goście, niezależnie od płci i grupy wiekowej. To stosunkowo prosta rozrywka, na którą łatwo się skusić. Każdy wie, na jakich zasadach przebiega zabawa. Wystarczą dwie osoby próbujące swoich sił we wzajemnym współzawodnictwie, by za chwilę do wyzwania chcieli stanąć kolejni śmiałkowie.

Wynajem siłomierza kopacza to doskonały pomysł na podkręcenie emocji na imprezach takich jak eventy firmowe, wesela, bankiety, sylwestry, wieczory kawalerskie i panieńskie. Warto w pobliżu maszyny ustawić także inne atrakcje, takie jak dart, automat do gier arcade lub refleksomierz. Strefa rozrywki oparta na grach zręcznościowych na długo zapadnie w pamięć Twoich gości. Wzbudzi emocje, ułatwiając integrację i zachęcając do rywalizacji.

Dane techniczne – Siłomierz kopacz:

Długość: 1,35 m
Szerokość: 0,8 m
Wysokość: 1,75 m
Waga: 120 kg
Pobór mocy: 0,3kW / 230V

Siłomierz kopacz – cena

Koszt wynajęcia siłomierza kopacza jest uzależniony od czasu trwania imprezy oraz liczby wszystkich atrakcji, które wybierzesz z naszej oferty. Zapraszamy do kontaktu. Zadzwoń lub napisz, a sporządzimy dla Ciebie kosztorys i odpowiemy na wszystkie pytania. Doradzimy przy okazji, które z prezentowanych rozwiązań najlepiej sprawdzą się na Twoim evencie.

Siłomierz kopacz – oferta atrakcjehotelowe.pl

Siłomierz kopacz to tylko część naszej oferty. Możesz zamówić u nas wiele więcej atrakcji, takich jak automaty do gier, kasyno, dart, pinball lub batak. Gwarantujemy najwyższą jakość maszyn i świadczonego serwisu. Kompleksowo obsłużymy Twoją imprezę. Współpracujemy zarówno z instytucjami i firmami, jak i osobami prywatnymi. Nasze atrakcje sprawdzą się w każdym miejscu. Możesz zamówić je do dowolnej lokalizacji na terenie Polski.

Sprawdź inne opcje!

Nasi partnerzy