Refleksomierz Catch The Light

Refleksomierz Catch the Light na wynajem to fantastyczna zabawa dla młodzieży i dorosłych. Umożliwia ona rywalizację, podczas której goście ćwiczą refleks i koordynację wzrokowo-ruchomą.

Bogate efekty dźwiękowe i wizualne sprawiają, że automat jest niebywale atrakcyjny. Zapewnia on różne poziomy trudności gry, a także możliwość brandingu i tryb Free Play (bez konieczności używania żetonów i monet). Zapoznaj się z naszą ofertą urządzeń, dzięki którym stworzysz swoim gościom okazję do ciekawej i emocjonującej rozrywki.

Dane techniczne – Refleksomierz Catch The Light:

Długość: 127 cm
Szerokość: 79 cm
Wysokość: 87 cm
Waga: 78 kg
Pobór mocy: 30W / 230V

Catch the light – dla kogo?

Refleksomierz na wynajem pomoże Ci w urozmaiceniu wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego. Świetnie sprawdzi się na imprezie sylwestrowej, przyjęciu urodzinowym, wydarzeniu firmowym lub gali.

Wynajęcie maszyny „catch the light” zapewnia gościom niecodzienne doświadczenia, które z pewnością zostaną zapamiętane. Warto w niedalekim sąsiedztwie postawić także np. stół do pinballa, tarczę do rzutek lub automat z grami arcade. W ten sposób stworzysz strefę zapewniającą rozrywkę na długie godziny, sprzyjającą integracji i rywalizacji.

 

Refleksomierz wynajem – cena

Cena wynajmu refleksomierzy uzależniona jest od liczby wypożyczonych maszyn oraz czasu trwania eventu. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie pytania związane z kosztami wypożyczenia. Ustalimy warunki współpracy i sporządzimy wycenę. Chętnie doradzimy także, które z oferowanych rozwiązań najlepiej sprawdzą się na planowanym przez Ciebie wydarzeniu.

Refleksomierz – oferta atrakcjehotelowe.pl

Nasze atrakcje na imprezy firmowe sprawdzą się przy każdej okazji. Zajmujemy się kompleksową obsługą wydarzeń, dbając o najlepszą zabawę dla Twoich gości. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i z firmami. Prezentowane przez naszą wypożyczalnię refleksomierze możesz wynająć na dowolny okres, w każdej lokalizacji w Polsce.

Zapraszamy do kontaktu. Powiedz, czego potrzebujesz, a my zatroszczymy się o kompleksową realizację zamówienia. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych rozwiązań.

Sprawdź inne opcje!

Nasi partnerzy