Piłkarzyki stołowe

Piłkarzyki stołowe to jedno z najbardziej popularnych urządzeń rozrywkowych. Dostarczają graczom wiele rozrywki, emocji i wrażeń.

Zasady gry są bardzo proste: tworzymy dwie drużyny składające się z dwóch zawodników. Gracze ustawiają się po przeciwnych stronach stołu i w podobny sposób jak w przypadku tradycyjnego meczu, rozgrywają pojedynek piłkarski. Wygrywa drużyna, która zdobędzie większą ilość bramek w określonym czasie.

Oferujemy wynajem stołów do gry w piłkarzyki, jednej z najlepszych firm na świecie Roberto Sport. Proponujemy organizację turnieju na piłkarzykach stołowych wraz z obsługą sędziowską i pucharami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Stoły do piłkarzyków wynajem – dla kogo?

Stoły do piłkarzyków to doskonały pomysł na atrakcję dla gości wesela, wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego, a także imprezy sylwestrowej, imienin, urodzin, rocznic lub eventu firmowego.

Warto obok nich postawić także inne maszyny, takie jak siłomierze i refleksomierze, automaty do gier arcade lub flippery. Stworzona w ten sposób strefa rozrywki z pewnością spodoba się gościom, zapadając w pamięć i dostarczając oryginalnej rekreacji.

Dane techniczne – Piłkarzyki stołowe:

Długość: 136 cm
Szerokość: 133 cm
Wysokość: 91 cm
Waga: 100 kg
Ilość graczy przy jednym stole: 4 os.

Wynajem piłkarzyki – cena

Na cenę wynajmu piłkarzyków ma wpływ szereg czynników, takich jak liczba wypożyczonych urządzeń oraz czas, na jaki zostaną one udostępnione gościom.

Skontaktuj się z nami. Doradzimy Ci, które z oferowanych przez nas atrakcji najlepiej sprawdzą się na planowanym evencie. Sporządzimy także wycenę i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania – wystarczy, że do nas zadzwonisz lub napiszesz.

Piłkarzyki domowe – oferta atrakcjehotelowe.pl

Oferowane przez nas atrakcje na imprezy firmowe sprawdzą się w każdym miejscu i przy każdej okazji. Zajmujemy się kompleksową obsługą eventów, dbając o najlepszą zabawę dla Twoich gości. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonego serwisu.

Wiele z prezentowanych rozwiązań może być wykorzystywane zarówno w pomieszczeniach, jak i na imprezach w plenerze. Współpracujemy nie tylko z firmami, ale również z prywatnymi zleceniodawcami. Zapraszamy do kontaktu.

W przypadku imprez plenerowych oferujemy wynajem namiotów szybkiego montażu. Sprawdź w usługach dodatkowych!

Sprawdź inne opcje!

Nasi partnerzy