Automaty do darta

Automat do gry w darta (tzw. lotki) to urządzenie, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Praktycznie każdy choć raz w swoim życiu miał okazję zagrać w tą znakomitą grę zręcznościową.

Oferta wynajmu urządzeń, obejmuje najlepsze automaty do gry w Darta firmy Cyberdine. CYBERDINE TURNIR DARTS to oficjalny automat podczas pięciu ostatnich Mistrzostw Europy.

Szeroki wybór gier oraz łatwość obsługi automatu Dart, gwarantuje fantastyczną i dynamiczną zabawę. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Automat do darta – zalety

Proponujemy organizację turnieju na kilku automatach do gry wraz z pucharami dla zwycięzców. Na jednym automacie może grać jednocześnie nawet 8 graczy.

Gra polega w rzucaniu specjalnymi rzutkami w cel znajdujący się na tarczy. Celem zawodów jest zdobycie jak największej liczby punktów, poprzez trafianie w różne strefy punktowe.

Tarcza do gry w darta składa się z kilku warstw, z których każda ma inną wartość. Najwięcej punktów można zdobyć, trafiając w środek tarczy, czyli w „bullseye” (okrąg o średnicy 8 mm).

Istnieje kilka różnych odmian gry w darta, takich jak np. 501 lub Cricket.

Dart maszyna – dla kogo?

Profesjonalny dart elektroniczny świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie dobrym pomysłem jest ustawienie także kasyna, maszyn zręcznościowych lub automatów do gier typu arcade. Rzutki pomogą Ci uświetnić wydarzenia takie jak:

  • wieczór kawalerski lub panieński,
  • sylwester,
  • przyjęcie urodzinowe,
  • impreza firmowa,
  • gala.

Dane techniczne – darty:

Powierzchnia do zabawy:

1-2 automaty: 3m x 3m
3-5 automaty: 3m x 6m
Pobór mocy: 0,3kW / 230V
Ilość graczy na jednym automacie: 1 – 8os.

Automaty do darta wynajem – cena

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia kosztów wypożyczenia automatu do darta. Cena usługi uzależniona jest między innymi od liczby wypożyczonych maszyn oraz czasu trwania eventu. Zadzwoń lub napisz, a wspólnie omówimy warunki współpracy. Doradzimy także, które z oferowanych maszyn najlepiej dopełnią zaplanowane przez Ciebie wydarzenie. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane ze sposobem realizacji zamówienia.

Automat do rzutek – oferta atrakcjehotelowe.pl

Zajmujemy się kompleksową obsługą eventów, dbając o najlepszą zabawę dla Twoich gości. Gwarantujemy, że nasze automaty do rzutek i inne maszyny sprawdzą się na każdej imprezie.

Współpracujemy z osobami prywatnymi i firmami. Prezentowane przez naszą wypożyczalnię rozwiązania wynajmiesz na dowolny okres, w każdej lokalizacji w Polsce. Atrakcje mogą być wykorzystywane zarówno w pomieszczeniach, jak i na imprezach w plenerze.

Zapraszamy do kontaktu. Wystarczy, że powiesz, czego oczekujesz. My zajmiemy się resztą.

Formularz zamówienia do pobrania

Sprawdź inne opcje!

Nasi partnerzy