Batak – Refleksomierz

Refleksomierz Batak to elektroniczna gra zręcznościowa, polegająca na uderzaniu w odpowiednie przyciski w odpowiedniej kolejności. Jej celem jest poprawa zręczności i koordynacji ruchowej. Korzystają z niej często profesjonalni sportowcy.

To popularna i emocjonująca rozrywka, sprzyjająca integracji i rywalizacji. Każdy chce się sprawdzić i stara się być szybszy i dokładniejszy od swojego poprzednika. Zapoznaj się z naszą ofertą wynajmu refleksomierzy.

Refleksomierz – dla kogo?

Batak to atrakcja, przy której mogą bawić się wszyscy goście, niezależnie od płci i grupy wiekowej. To prosta i emocjonująca rozrywka, na którą łatwo się skusić. Zasady zabawy zrozumie każdy, co ułatwia dołączenie do spontanicznych zawodów. Wystarczy dwóch śmiałków próbujące swoich sił we wzajemnym współzawodnictwie, by za chwilę do wyzwania chcieli stanąć następni chętni.

Wynajem refleksomierza Batak to doskonały pomysł na podkręcenie emocji na wszelakich imprezach. Sprawdzi się na eventach firmowe, weselach, bankietach, wieczorów kawalerskich i panieńskiech Warto w pobliżu maszyny ustawić także inne atrakcje, takie jak dart, automat do gier arcade lub siłomierz. Taka strefa rozrywki na długo zapada w pamięć zaproszonych gości. Wzbudza emocje i ułatwia integrację.

Dane techniczne – Refleksomierz:

Szerokość: 2,0 m
Wysokość: 2,0 m
Pobór mocy: 0,3kW / 230V

Refleksomierz wynajem – cena

Cena wynajęcia refleksomierza Batak zależy od czasu trwania imprezy oraz liczby wszystkich atrakcji, które wybierzesz z naszej oferty. Zadzwoń lub napisz, a sporządzimy dla Ciebie kosztorys. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy, które z prezentowanych rozwiązań najlepiej sprawdzą się na Twoim evencie.

Batak – oferta atrakcjehotelowe.pl

Refleksomierz Batak to tylko jeden z elementów naszej oferty. Możesz wybierać spośród wielu innych atrakcji, takich jak:

  • siłomierze (kopacz, bokser i młot)
  • pinball,
  • automaty do gier typu arcade,
  • dart,
  • cymbergaje,
  • kasyno.

Oferowane rozwiązania sprawdzą się na każdej imprezie, niezależnie od tego, czy jej organizatorem jest osoba prywatna, czy firma. Wiele z naszych maszyn nadaje się do użytku zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i w plenerze. Zapraszamy do kontaktu. Z pewnością złożymy Ci atrakcyjną ofertę – wystarczy, że powiesz nam, czego potrzebujesz. Gwarantujemy najwyższą jakość udostępnianych maszyn i świadczonego serwisu.

Formularz zamówienia do pobrania

Sprawdź inne opcje!

Nasi partnerzy